DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

Przez lata aktywności firma zdobyła szerokie doświadczenie w kompleksowej realizacji zaawansowanych projektów w budownictwie kubaturowym, przemysłowym, drogowym oraz ekologicznym. Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty budowlane pod klucz w systemie zaprojektuj wybuduj również projekty w oparciu o standardy FIDIC.

Wielkim naszym atutem jest bogato wyposażony park maszynowy, na który składa się ciężki sprzęt budowlany (maszyny budowlane, pojazdy samowyładowawcze, dźwigi, ciągniki siodłowe) oraz doświadczona i profesjonalna kadra.

Do grona naszych klientów należą czołowe firmy z całej Polski. Realizacja wiele odpowiedzialnych zadań jest możliwa dzięki zaangażowanej i gotowej sprostać każdemu wyzwaniu, doświadczonej kadrze inżynierskiej. Nasz potencjał umożliwia realizację inwestycji w krótkim czasie, a duże doświadczenie i wiedza techniczno-budowlana pozwala na rzetelne, terminowe i sprawne wykonywanie powierzonych nam obowiązków. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku budowlanego, wachlarz oferowanych przez nas usług staje się z każdym rokiem coraz bogatszy.

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy