DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

Exalo Drilling S. A. Oddział „Diament” w Zielonej Górze to wyspecjalizowany w usługach budowlanych samobilansujący się Oddział jednej z największych spółek branży usługowej, należącej do grupy kapitałowej PGNiG. Do działalnością podstawowej spółki Exalo S.A. zaliczamy usługi wiertnicze, oraz budowlane. W branży jesteśmy jedną z największych firm wiertniczo-serwisowych na rynku wierceń lądowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na budowach związanych z przemysłem wydobywczym, było początkiem szybkiego rozwoju Oddziału Diament i otwarciem na inne usługi budowlane.

Od roku 1997 firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku branży budowlanej.

Dobry klimat w firmie i jej otoczeniu sprzyjają ciągłemu rozwojowi, a wraz z nim pojawiają się możliwości podejmowania wyzwań o najwyższym stopniu trudności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy zasady, którymi kierujemy się, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, starając się elastycznie odpowiadać na indywidualne potrzeby.

Wraz  z dynamicznym rozwojem branży budowlanej reagujemy na zmieniające się technologie, przepisy oraz trendy w tym sektorze. W pełni angażujemy się w optymalną i bezpieczną realizację każdego projektu, dążąc do sumiennego wywiązania się z wszystkich powierzonych nam zadań. Realizując wiele odpowiedzialnych kontraktów, stale poszerzając portfel oferowanych usług, Oddział „Diament” stał się rozpoznawalnym i cenionym za profesjonalizm partnerem dla wielu firm i inwestorów. Potwierdzają to liczne referencje oraz zadowoleni klienci, dla których realizowane są kolejne już inwestycje .Obecny zakres działalność Oddziału to głównie prace inżynieryjno-budowlane w zakresie budownictwa kubaturowego, budownictwa drogowego, ochrony środowiska oraz budownictwa w przemyśle naftowym i gazowniczym. Ponadto Oddział Diament oferuje usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, usługi naprawy i remontu urządzeń technologicznych, obróbkę skrawaniem, usługi naprawy pojazdów oraz sprzętu specjalistycznego a także usługi transportowo przeładunkowe.

Oddział „Diament” zatrudnia wysokiej klasy specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia i wiedzę. W swojej działalności, obok profesjonalnej obsługi realizowanych usług, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonywanych prac, a przede wszystkim do wdrażania nowych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Posługujemy się certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 oraz BS OHSAS 18001, które są gwarantem wysokiego poziomu, terminowości i solidności wykonywanych usług.

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy