DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

 System FaktorPlus składa się z następujących elementów : FP4000,FP ENERGIZE oraz FP PURGE zapewniających maksymalną skuteczność działania.

Faktor Plus jest to nieniszcząca i zautomatyzowana metoda konserwacji i czyszczenia układu paliwowego we wszystkich silnikach Diesla w pojazdach, maszynach budowlanych, agregatach i silnikach stacjonarnych.
 
Metoda ta jest stosowana do kompleksowego czyszczenia układu paliwowego ( przewody paliwowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, zawory, tłoki, komora spalania) z luźnych zanieczyszczeń oraz osadów stałych, które nagromadziły się w układzie paliwowym przez okres eksploatacji.
 
Po przeczyszczeniu układu paliwowego metodą FaktorPlus, silnik ma przywróconą niemalże pierwotną wydajność z bardziej efektywnym i czystszym spalaniem. Okresowe czyszczenie układu paliwowego metodą FaktorPlus pozwala również na znaczne zaoszczędzenie zużycia paliwa.

Chroniony znak towarowy FaktorPlus ma na celu generowanie dla użytkownika oszczędności oraz poprawienie jego bilansu ekologicznego.

podzial

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy