DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

Metoda FaktorPlus PURGE jest nieniszczącą metodą konserwacji do czyszczenia układu paliwowego pojazdu lub akregatu. Dzięki w pełni zautomatyzowanej maszynie ,,purge” i specjalnemu środkowi czyszczącemu (purge-fluid) układ paliwowy można skutecznie oczyścić z luźnych zanieczyszczeń oraz osadów stałych, które nagromadziły się w układzie paliwowym , co w efekcie przywraca pojazdowi bądź agregatowi jego niemalże pierwotną wydajność z bardziej efektywnym i czystszym spalaniem.

Metoda ta jest dostosowana do problematycznych punktów silnika i układu paliwowego, pozwalając na oczyszczenie całego układu paliwowego (układu wtrysku, dysze, zawory, tłoki, komora spalania) bez konieczności wymiany części zużywalnych.

Zalety FP PURGE:

w pełni zautomatyzowana i dopuszczona przez TUV technologia czyszczenia do ulepszania i konserwacji wszelkich pojazdów, silników i agregatów napędzanym dieslem

optymalizacja rozpylania przy dyszach wtryskowych

trwałe usunięcie szkodliwych pozostałości, jak np. resztek oleju, lakieru, elementów spieczonych

przywrócenie pojazdowi, silnikowi, agregatowi jego niemalże pierwotnej wydajności z bardziej efektywnym i czystszym spalaniem.

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy