DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

Od początku naszej działalności za cel priorytetowy postawiliśmy sobie zapewnianie naszym klientom pełnego komfortu i zadowolenia. Dzięki własnemu i nowoczesnemu zapleczu transportowemu i sprzętowemu zapewniamy szybkie i profesjonalne usługi transportowe i przeładunkowe. Naszym atutem jest wykwalifikowana i sprawdzona kadra pracownicza. Pracownicy posiadają duże doświadczenie zawodowe, które pozwala sumiennie i terminowo spełnić Państwa życzenia.

Świadczy usługi w zakresie

  • Wynajmu żurawi samojezdnych z obsługą operatorską,
  • Przewozu ładunków wywrotkami,
  • Przewozu wszelkiego rodzaju ładunków naczepami o ładowności do 30 ton (prefabrykatów, konstrukcji, maszyn budowlanych itp.)
  • Logistyki przewozów ładunków nienormatywnych naczepami niskopodwoziowymi o ładowności do 50 ton.

Do Państwa dyspozycji oddajemy

  • Dźwigi: CKD na podwoziu samochodowym MAN, MAZ, HYDROS, TEREX-DEMAG o udźwigu do 80 ton i wysokości podnoszenia do 67 m,
  • Pojazdy samowyładowcze trzyosiowe MAN, MERCEDES o pojemności skrzyni ładunkowej do 10 m3, w zestawach z przyczepami o łącznej pojemności do 18 m3,
  • Pojazdy samowyładowcze czteroosiowe MAN, MERCEDES o pojemności skrzyni ładunkowej do 16 m3.
  • Zestawy ciągników siodłowych MAN, SCANIA z naczepami samowyładowczymi o pojemności do 20 m3,
  • Zestawy ciągników siodłowych MAN, VOLVO, MERCEDES, SCANIA z naczepami platformowymi i niskopodwoziowymi o ładowności od 30 do 50 ton.

Dzięki własnemu warsztatowi nasze samochody są w nienagannym stanie technicznym i pełnej gotowości do podjęcia każdego zadania.

Kontakty:

Mirosław Grzywacz
Kierownik Działu Transportu
tel.: +48 68 324 31 76
kom.: +48 783 407 890
fax.: +48 68 324 31 73
e-mail: miroslaw.grzywacz@exalo.pl

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy