DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

WYDARZENIA

Podpisanie umowy z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o. na wykonanie zadania „Rozbudowa Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych o III kwaterę składowania odpadów komunalnych innych niż obojętne i niebezpieczne w Łęcznej”

26 Lipiec 2013 13:43

19 lipca 2013 roku została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na wykonanie zadania „Rozbudowa Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych o III kwaterę składowania odpadów komunalnych innych niż obojętne i niebezpieczne - w Łęcznej”

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy