DIAMENT

USŁUGI BUDOWLANE ODDZIAŁ DIAMENT
Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

Umowa na rewitalizację Winnego Wzgórza

4 kwietnia 2017 r. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki podpisał umowę z Januszem Popielem Dyrektorem Exalo Drilling S.A. Oddziału Diament na rewitalizację Winnego Wzgórza.

Zobacz więcej

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

Budowa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze

3 listopada 2014 r. pomiędzy Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” a Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego została podpisana umowa na „Budowę Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Zobacz więcej

Umowa współpracy pomiędzy firmami  BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Umowa współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. ...

Dnia 02.04.2014r., w siedzibie EXALO DRILLING S.A. w Zielonej Górze, doszło do uroczystego podpisania umowy współpracy pomiędzy firmami BIOPAX PL Sp. z o.o. a EXALO DRILLING S.A. Oddział Diament w Zielonej Górze.

Zobacz więcej

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

Umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego

24 kwietnia 2017 r. została podpisana umowa na rewitalizację Parku Sowińskiego znajdującego się przy al. Konstytucji 3-go Maja, nieopodal Focus Mall.

Zobacz więcej

WYDARZENIA

Przygotowanie nawierzchni toru żużlowego w dniu 23.10.2009 r. do Finałów Mistrzostw Polski na Żużlu.

02 Listopad 2009 09:57

Firma Poszukiwania Naftowe „Diament” Sp. z o.o. była jedna z współwykonawców w przygotowaniu nawierzchni toru żużlowego na finały drużynowych Mistrzostw Polski na Żużlu. Z powodu złej pogody i katastroficznego stanu toru czterokrotnie został przesunięty terminu pierwszego meczu finałowego. W celu uniknięcia potencjalnych kar związanych z koniecznością kolejnego przesunięcia meczu Diament z innymi firmami przystąpił do działań naprawczych nawierzchni toru. W niespełna dobę przy pomocy specjalistycznego sprzętu budowlanego udało się przygotować tor do zawodów.

O wysokiej jakości naszych prac mogą świadczyć słowa Prezesa ZKŻ Falubazu Roberta Dowhana –
„Od dwudziestu pięciu minut mamy sobotę i z całą stanowczością stwierdzam, że dzisiejszy mecz odbędzie się zgodnie z planem. W piątek ponad 14 godzin spędziłem na murawie z najlepszymi fachowcami, jakich spotkałem. Ekipy SAN-BUDu Wojciecha Pawlika i Poszukiwań Naftowych „Diament” zarządzanych przez Józefa Lenarta i Janusza Popiela pracują od kilkunastu godzin i pracować będą aż do godziny 10.00. do chwili kiedy ma rozpocząć się trening mojej drużyny. Zdaję sobie sprawę, że straciliśmy atut własnego toru, ale z pewnością pozostał nam atut najlepszej publiczności w Polsce. Zapraszam na 15.45. na tor przy W69 na widowisko, jakiego długo nie zapomnicie”

Pięć spółek,
które stworzyły Exalo:
Partnerzy