Exalo Drilling S.A. Oddział „Diament” w Zielonej Górze jest autoryzowanym partnerem niemieckiej firmy Faktor-Plus Greentechnology Gmbh w zakresie sprzedaży rozwiązań i technologii poprawiającej efektywność zużycia paliwo i emisji szkodliwych spalin. Jako autoryzowany partner oferujemy certyfikowane rozwiązania do efektywnego obniżania zużycia paliwa oraz redukcji szkodliwej emisji spalin w silnikach / agregatach napędzanych dieslem. Dzięki mieszance produktów idealnie dostosowanej do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do najróżniejszych technologii, oferując tym samym zawsze optymalne rozwiązanie. Wszystkie stosowane przez nas produkty zostały zbadane i uzyskały certyfikaty znanych instytucj (takich jak TÜV lub DEKRA), co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności działania. Naszym celem jest, aby dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na paliwo i wynikającym z tego oszczędnościom wygenerować znaczne oszczędności dla firmy klienta.

 

 

W skład systemu wchodzą następujące komponenty:

  • kompleksowe czyszczenie układów zasilania silników Diesel nowoczesną metodą FP Purge,
  • dodatek do oleju silnikowego FP Energize,
  • dodatek do paliwa FP 4000,
  • system monitoringu FP Monitoring.

Poprzez gruntowne doradztwo oraz szczegółowe oględziny na miejscu u klienta, nasi wykwalifikowani pracownicy i inżynierowie gwarantują, że wszystkie moduły produktu zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym dostosowane będą jednostkowo do indywidualnych potrzeb klienta. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz korzystając z własnej bazy danych możemy przedstawić skuteczne zastosowanie i potencjał oszczędnościowy jaki oferuje FaktorPlus dla wielu silników spalinowych we wszystkich dziedzinach zastosowań, a także wskazać klientom ich ekologiczny i ekonomiczny czynnik.

 

Do pobrania:

 

 

Montaż monitoringu
W ramach wzajemnej współpracy z Faktor Plus jako partner handlowy specjalizujemy się w montażu systemu FP Monitoring który służy do monitorowania i kontrolowania pojazdów, maszyn i urządzeń. Na indywidualne potrzeby klienta jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalny zestaw monitorujący.

System FP Monitoring zapewnia możliwość kontroli i monitorowania wielu parametrów pracy pojazdu, maszyny lub urządzenia do podstawowych należą:

  • Opomiarowanie zużycia paliwa;
  • Aktualną lokalizację pojazdu, maszyny, urządzenia;
  • Parametry pracy np. prędkość obrotowa, napięcie akumulatorów, prędkość jazdy, ilość podnoszenia kipra itp.;
  • Identyfikacja kierowcy lub operatora;
  • Czas pracy;


Dzięki odpowiednim interfejsom możemy poszerzyć listę monitorowanych parametrów dopasowując je pod indywidualne potrzeby klienta. Wszystkie monitorowane parametry są archiwizowane i przechowywane w specjalnej bazie komputerowej, gdzie w każdej chwili można je odtworzyć i przeanalizować. Specjalny system komputerowy pozwala na generowanie raportów które można dopasować pod indywidualne potrzeby klienta. W przypadku zdarzeń nagłych np. szybki ubytek paliwa, dysponent jest automatycznie poinformowany o zaistniałej sytuacji za pomocą wiadomości e-mail lub sms Dzięki wysokowykfalifikowanej kadrze pracowników, montaż systemu monitorowania jesteśmy w stanie przeprowadzić w dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta.