Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasze zaplecze obejmuje pomieszczenia i hale umożliwiające wykonywanie szerokiej gamy usług związanych z serwisowaniem, przeglądami i naprawami maszyn roboczych, urządzeń i elementów wiertniczych oraz serwisowych. Świadczymy  również usługi związane z  produkcją różnego rodzaju  konstrukcji stalowych. Dzięki kwalifikacjom jakie posiadają nasi technicy i inżynierowie, możemy zapewnić profesjonalne doradztwo i opiekę techniczną. Wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza pozwalają nam realizować usługi z przeświadczeniem iż wszystkie elementy produktu będą dostosowane do indywidualnych potrzeby zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym.

Warsztat mechaniczny

To wyspecjalizowana jednostka zajmująca się serwisowaniem, naprawami oraz remontami sprzętu wiertniczego i serwisowego. Specjalizujemy się w produkcji unikatowych elementów i podzespołów zgodnie z potrzebami i wymaganiami klientów. Nieprzerwanie prowadzone prace i działania inwestycyjne umożliwiają zwiększenie palety oferowanych usług przy zachowaniu jakości i staranności wykonania.

Uprawinienia firmy:

  • Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji – Wyrób budowlany: Stalowe Elementy Konstrukcyjne klasa EXC3.
  • Świadectwo Uznania PRS do wykonywania i remontów przez spajania – konstrukcje offshore i przemysłowe.
  • Uprawnienia UDT do wytwarzania bezciśnieniowych niskociśnieniowych zbiorników na materiały ciekłych zapalnych i trujących lub żrących.
  • Uprawnienia UDT do modernizacji bezciśnieniowych niskociśnieniowych zbiorników na materiały ciekłych zapalnych i trujących lub żrących.
  • Uprawnienia UDT do napraw bezciśnieniowych niskociśnieniowych zbiorników na materiały ciekłych zapalnych i trujących lub żrących.
  • Uprawnienia UDT do napraw: suwnic, wciągników, wciągarek, żurawi stacjonarnych.
  • Uprawnienia UDT do modernizacji: suwnic, wciągników, wciągarek, żurawi stacjonarnych.
  • Uznane technologie spawania dla metod 111, 135 i 141.

 

 

Kontakt:

Maciej Kucofaj
Kierownik Warsztatu Mechanicznego
tel.: 48(68) 329 55 35 kom.: 48 723650850
e-mail: maciej.kucofaj@exalo.pl